Naše kompletné služby

V spoločnosti DAMCO SERVICE vieme všetko o motoroch – predovšetkým o tých od spoločnosti Deutz, na ktorej produkty sa špecializujeme už od roku 1980. Pokiaľ s poruchou motoru potrebujete pomôcť i Vy, ale nenašli ste na našich webových stránkach konkrétnu informáciu, ozvite sa nám kedykoľvek a opýtajte sa na všetko, čo Vás zaujíma! Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Servis motorov

Nech už zamierite do nášho servisu v Hornom Hričovepri Žiline, alebo radšej zvolíte niektorú z našich českých pobočiek, zvládneme pre Vás opraviť všetky typy motorov  značky Deutz. Spoločnosť Deutz vyrába motory pre poľnohospodárske stroje, stavebnú techniku i osobné automobily – a my všetky z nich vďaka desiatkam rokov skúseností poznáme do detailov. Náš profesionálny tím má pre svoju prácu vysokú kvalifikáciu a vie opravu realizovať tak, aby ste motor mohli znovu používať bezpečne a bez komplikácií.

V rámci nášho servisu ponúkame:

  • výjazdy k zákazníkom, vďaka ktorým sa o nič nemusíte starať a môžete si svoju techniku alebo automobil nechať sprevádzkovať priamo u Vás doma alebo vo firme.
  • modernú elektrodiagnostiku, ktorá nám pomáha zasiahnuť na Vašom motore priamo tam, kde je to potrebné;
  • prácu s originálnym náradím priamo od výrobcu, aby sme zaručili, že celá oprava prebehne vo vysokom štandarde a v súlade s pôvodnou kvalitou originálnych motorov Deutz.

Generálna opravy motorov

V spoločnosti DAMCO SERVICE sa nestaráme len o drobné príležitostné opravy motorov, ale trúfneme si i na rozsiahle generálne opravy, ktoré vyžadujú výmenu viacej dielov a sú tak omnoho technicky náročnejšie. Našťastie máme v tímoch svojich prevádzok tých najlepších profesionálov, ktorí vedia zaručiť bezchybnú kvalitu výsledku, ktorá sa bez problémov môže rovnať s kvalitou pôvodného motora Deutz. I preto si môžeme dovoliť poskytnúť Vám na každú z našich generálnych opráv dvojročnú záruku.

Aké sú ďalšie dôvody, prečo generálnu opravu motora značky Deutz podstúpiť priamo v spoločnosti DAMCO SERVICE?

  • I zásadne poškodený motor pre Vás dokážeme kompletne opraviť v rámci 5-8 dní. Technicky náročnú opravu tak zvládneme za veľmi krátku dobu – a umožníme Vám sa rýchlo vrátiť k práci a každo dennému životu.
  • V prípade Vášho záujmu dokážeme opraviť i havarovaný motor (možnosť opravy záleží na rozsahu poškodenia).

Náhradné diely

Na prevádzke v Hornom Hričove máme k dispozícii všetky bežné náhradné diely na sklade – a tie, ktoré od nás nedostanete priamo na mieste, do ďalšieho dňa objednáme. Pokiaľ tak nutne potrebujete niektorú súčasť svojho motora Deutz, nebudeme Vás zbytočne zdržiavať od práce a náhradné diely Vám dodáme priamo od výrobcu a v najvyššej kvalite. Náhradné diely si u nás môžete vyzdvihnúť buď osobne, alebo si ich nechať poslať cez zásielkovú službu.

Zariadenie Falch

Spoločnosť DAMCO SERVICE vykonáva okrem opráv na motoroch Deutz tiež záručný i pozáručný servis na strojoch značky Falch, nemeckého výrobcu vysokotlakových vodných čistiacich zariadení a predáva náhradné diely na ne.